#
0 0 0 0.3vw #0a0a0d

Susisiekimo karjeros laboratorija įsibėgėja! 🚀

2024-04-26

Stojančiųjų į aukštųjų mokyklų transporto sektoriaus inžinerines kryptis poreikis sparčiai auga, todėl Susisiekimo ministerija kartu su pavaldžiomis įstaigomis įsibėgėja su projektu 𝐒𝐮𝐬𝐢𝐬𝐢𝐞𝐤𝐢𝐦𝐨 𝐤𝐚𝐫𝐣𝐞𝐫𝐨𝐬 𝐥𝐚𝐛𝐨𝐫𝐚𝐭𝐨𝐫𝐢𝐣𝐚. Šiuo projektu sieksime parodyti, kad karjera inžinerijoje yra dinamiška, patraukli ir perspektyvi.

Naujovių ir veiklos įvairovės kupina Susisiekimo karjeros laboratorija leis moksleiviams ne tik giliau suprasti inžinieriaus profesijos subtilybes, bet ir patiems išbandyti inovatyvias technologijas bei dalyvauti realiuose projektuose. Nuo ekskursijų, šešėliavimo trumpalaikių praktikų, pamokų mokyklose, edukacinių ir pramoginių renginių, iki bendrų projektų su nuomonės formuotojais – šį pavasarį kviesime į inžineriją pažvelgti kitaip!

Iniciatyvos dalyviai taip pat galės susitikti su sėkmingais inžinieriais ir sektoriaus lyderiais, kurie įkvėps jaunuosius talentus siekti karjeros inžinerijoje. Ši iniciatyva tampa ne tik mokymo priemone, bet ir tiltu tarp akademinio pasaulio ir verslo, skatindama naujų specialistų augimą.

Daugiau informacijos rasite čia https://sumin.lrv.lt/…/susisiekimo-karjeros-laboratorija/