#
0 0 0 0.3vw #0a0a0d

A. Palekas palieka „Viamatikos“ vadovo pareigas

2022-12-09

Artūras Palekas nuo 2023 m. sausio pradžios traukiasi iš AB „Viamatika“ vadovo pareigų. Jis VŽ informavo, kad tai buvo seniai brandintas sprendimas.

„Esu girdėjęs, kad sudėtingiausias vadovo darbas yra atsisveikinti su darbuotojais. Tik neteko girdėti, kaip sudėtinga pačiam vadovui priimti sprendimą ir atsisveikinti su kolektyvu“, – teigia A. Palekas.

Su VŽ jis pasidalijo, kad per ateinančius kelis mėnesius priims sprendimą, kur eis toliau, tačiau neatmeta galimybės pasilikti ir valstybiniame sektoriuje.

„Džiaugiuosi tuo, ką pavyko nuveikti per beveik 4 metus – suburta tinkama komanda, su kuria transformavome buvusią „Problematiką“ į „Viamatiką“ tiek išore, o dar svarbiau – vidumi – įvyko ne dirbtinis, o evoliucinis pokytis. Tikiuosi, kad komanda suburta teisingai ir jog įmonė toliau eis progreso keliu, kuris buvo pradėtas“, – sako A. Palekas.

Plačiau apie tai, ką atėjęs į šią organizaciją vadovas rado ir kokie pokyčiai buvo įgyvendinti, skaitykite VŽ interviu.

Iki šios vasaros vidurio jis laikinai vadovavo ir VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui (ŽŪIKVC).

A. Palekas į valstybinį sektorių pasuko iš privataus verslo. Yra dirbęs „Omnitel“ (dabar – „Telia“), vėliau užėmė vadovaujančias pareigas „ACME Film“.

Kaip yra sakęs VŽ, kai pradėjo domėtis valstybiniu sektoriumi, jau buvo prasidėjusios reformos ir plačiau skambėjo teigiami pavyzdžiai – kai kurie vadovai ir jų darbai buvo matomi rinkoje.

„Įsidarbinus, pažįstami nelabai suprato tokio pasirinkimo ir net skaičiavo mėnesius, kiek čia ištversiu. Kiti iškart nuoširdžiai bandė atkalbėti ir klausė, ar suprantu, kur einu. Dabar šiame sektoriuje esu jau daugiau nei 3 metus ir per šį laikotarpį sulaužiau ne vieną stereotipą“, – interviu kalbėjo jis.